Duyurular

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden KGC’ye ziyaret..

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cüneyd Özdemir ve Şube Müdürü Mahmut Koç Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cüneyd Özdemir ve Şube Müdürü Mahmut Koç tanışmak üzere Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’a ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cüneyd Özdemir, “Kıymetli başkanım bizleri burada kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Kayseri Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak zaman zaman yazılı ve görsel basında vatandaşa yapmış olduğumuz yardımlar hizmetler noktasında yer almaktayız. Sizin zarfınızda basın mensuplarına da her zaman yanımızda oldukları için teşekkürlerimizi iletmiş olalım. Hal böyleyken tanışmak istedim. İnşallah bundan sonraki süreçte de faaliyetlerimizi sizler vasıtasıyla vatandaşa ulaştıracağız.” dedi. 

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün çalışmaları noktasında üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu