Bizden HaberlerEtkinlikler

HULUSİ AKAR’DAN KAYSERİ GAZETECİLER CEMİYETİ’NE ZİYARET..

Ak Parti Kayseri Milletvekili Hulusi AKAR Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyaretinde bir süre Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet eden Akar, Gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Çıkmış oldukları bu yolda basın sektörü ile dayanışma içerisinde çalışmanın önemine dikkat çeken Ak Parti Milletvekili Hulusi Akar, “Değerli basın mensubu arkadaşlar sayın başkanlar burada hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Sorunlarımız eksiklerimiz tabi ki var bunları çözeceğiz. Tabi burada basının rolü de çok önemli. Basının haberleri, basının değerlendirmeleri, basının yönlendirmeleri ortaya koyduğu seçenekler bizim içinde ilham kaynağı oluyor. Bizde bunları ciddi ve ayrıntılı bir şekilde değerlendirmek suretiyle geleceğe doğru adımlarımızı atıyoruz. Bu konuda işbirliğimiz devam edecek. Birçok ülkede olduğu gibi burada da gerçekten basın, siyaset ve ülki makamlar arasındaki olumlu iş birliği ne kadar güçlenirse bunun vatandaşımıza çok olumlu yansıdığı bilinen bir konu. Burada yapıcı eleştiriler ve yönlendirmeler önemli. Durmak yok yola devam edeceğiz. İyinin de iyisi güzelinde güzeli var. Dolayısıyla Kayserimizin daha iyi daha güzel bir şehir olması bakımından da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu konuda yaptığınız katkılardan dolayı da sizlere teşekkür ediyorum. Şehrimizin bu seviyeye gelmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza da bütün Belediye Başkanlarımıza, bütün Bakanlarımıza,  bütün Milletvekillerimize, İl Başkanlarımıza katkılarından ve yönlendirmelerinden dolayı teşekkür ediyorum. ” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise “Öncelikle hoş geldiniz. Sayın Bakanımızı burada tekrar görmekten şeref ve onur duyuyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu