Bizden HaberlerEtkinlikler

KAYSERİ İL KÜLTÜR TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN KGC’ZİYARET…

Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Dr. Şükrü Dursun, Türsab Erciyes Btk. Başkanı Ali Emre Mart ve KAYTİD Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Sarıçam beraberindeki heyet ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Dr. Şükrü Dursun yapmış olduğu açıklamasında “ Pandemi nedeniyle bir süre bu tür etkinlikler yapamadık. Bu yıl Turizm Haftası nedeniyle sizleri ziyaret etmek istedik. Şehrimiz bir yandan kış turizmi bir yandan kültür turizmi ve doğa turizmi derken birçok noktasında çok çeşitli değerleri içerisinde barındıran, keşfedilmeyi bekleyen çok noktası olan önemli ve kadim bir şehir. Sizlerin de bizim yanımızda olması çok önemli ve değerli çünkü bu değerleri bizim tanıtmamız gerek bununla ilgili de tanıtım faaliyetleri düzenleyeceğiz. Ben buradan tüm turizmcilerimizin Turizm Haftasını kutluyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise “Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ve Kayseri Medyası olarak tabi ki Kayseri’nin turizm potansiyelini ortaya çıkarmamız için işbirliği içerisinde olmamız gerektiği inancını taşıyoruz. Kayseri turizmi on iki ay boyunca devam edebilecek bir potansiyele sahip biz medya olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. ” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu