Duyurular

ERÜ REKTÖRÜ ÇALIŞ’TAN KGC ‘YE ZİYARET

Erciyes Üniversitesi Rektörü Mustafa Çalış ile İletişim Fakültesi Dekanı Hakan Aydın, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nde güven tazeleyen Metin Kösedağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Erciyes Üniversitesi Rektörü Mustafa Çalış, Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte birçok projeye imza atacaklarının altını çizerek, “Erciyes Üniversitesi bildiğiniz gibi Kayseri’nin göz bebeği, Kayserimizin tüm dinamikleriyle birlikte çalışmalara devam etmekte. Özellikle Kayseri Gazeteciler Cemiyeti başta olmak üzere iş birliği içerisinde şehrimize, devletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de iş birliğinde sizlerle birlikte olacağız. Bu alanda büyük imzalar attık. Özellikle genç gazetecilerimize, genç basın yayıncılarımıza verilen ödüller ve değerlendirmelerde bundan sonra da birlik beraberlik içinde olacağız. Umarım daha çok projeye imza atarız.” ifadelerinde bulundu.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu