Bizden HaberlerEtkinlikler

Satılmış’tan KGC’ye Ziyaret…

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Hakan Satılmış milletvekili aday adaylığını açıkladı. Satılmış’ın ziyaret turundaki ilk durağı Kayseri Gazeteciler Cemiyeti oldu.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Hakan Satılmış Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek Kayseri’den milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

Satılmış burada yaptığı açıklamasında, “Ülkece seçime odaklandığımız şu günlerde biz de ziyaretlerimize başlamış bulunmaktayız. Bunun öncesinde bir felaket atlattı ülkemiz. Hepimizin canı yandı. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara da şifalar diliyorum. Geride kalan yetimleri de Allah bizim vesilemizle koruyup kollamayı nasip etsin diyorum. Malum gündemimiz seçim. Ülkemize, milletimize faydalı bir seçim olur diye umut ediyoruz. Gerginlik olmadan ve ülkemizin menfaatini sağlayacak bir seçim havasında hayırlı olan başa gelsin istiyoruz. Çabalarımız gayretimiz bundandır. Bu seçim 30 yıllık geçmişi olan bir partinin ilk barajsız seçime girişi. Öncesinde bir algı vardı. Sevilen bir parti, sağ ve sol ayrımı olarak görülmeyen, vatanına deli, bayrağına aşık, toprağına hasta bir parti olarak gördüler bizi. Bu sebepten vatandaşlarımızın daha önceden BBP’ye oy vermemelerinin tek sebebi baraj durumu olmasıydı. Ama bugün öyle bir gündeme geldik ki baraj sıkıntımız yok. Vatandaşımız bir tane oy atarsa, gönlünde yatan, arzu ettiği, bugüne kadar kendi derdini anlatmaya çalıştığı adayını Ankara’ya gönderecek. Biz de bu anlamda halkımızı bilinçlendiriyoruz ve Büyük Birlik Partisi olarak halkımızı mecliste milletvekilliğiyle temsil etmek istiyoruz. Sorunlarımızı mecliste dile getirmek özlemimizdi arzumuzdu. İnşallah bugün bizlere nasip olur” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise, “Kayseri Gazeteciler Cemiyeti olarak siyasetin alevlendiği bugünlerde biz de ciddi bir yoğunluk yaşıyoruz. Burası vatanı ve bayrağı ile bir sorunu olmayan her siyasi partiye açık bir kurumdur. Bu anlamda Büyük Birlik Partisi’ni burada ağırlamaktan da son derece memnunuz. Çıktığınız yolda başarılar diliyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu